לקוחות ממליצים

גיא אשל רמת השרון

רני הקים בביתנו דק די גדול בחצר וכן גדר מעץ. הגעתי לרני דרך ההמלצות באתר, וכבר בפגישתנו הראשונה נוכחתי שמצאתי איש מקצוע כלבבי - נחמד, מקצועי וענייני. סיכמנו על היקף העבודה והחלפנו מיילים על תוכנית עבודה מפורטת וכן הצעת מחיר מפורטת. רני, כמו שהבטיח עובד בעצמו! אין קבלני משנה ואין "שליחים". רני ביצע את העבודה בצורה מדויקת, עם אורך רוח, שיתוף בדילמות ותוך שהוא מאפשר לנו לקבל החלטות טובות. כל התהליך היה מאוד נעים ויצאנו מאוד מרוצים. כל זאת תוך שהוא עומד בלוחות הזמנים שסוכמו בצורה מלאה. שמחים להמליץ על רני בחום רב. רני - שפו גדול!

 

 

 

ערן שליו מתן

תיאור ההמלצה:
רני הוא בעל מקצוע בחסד עליון. איש ברמה.
קודם כל אנושי, דבר שני מקצועי בעבודתו, דבר שלישי הוא נותן ללקוח להרגיש שהוא נמצא בידיים טובות, דבר רביעי - משדר הרבה מאד אמון.
רני בנה לי בחצר האחורית של הבית פרגולה, לאחר שראיתי עבודה שלו .(פרגולה ודק) שעשה אצל שכן שגר ממולי. באותה תקופה עשיתי שיפוץ די רציני בבית (כי הוספנו קומת מגורים), הייתי בקשר עם המון בעלי מקצוע, אבל מבין כולם אני יכול להגיד שהחוויה הכי טובה, והכי נטולת תקלות זכורה לי עם רני. הוא היחידי שהותיר עליי את הרושם הכי טוב.
מדובר בפרגולה סטנדרטית, היקף של 20 מ"ר, שעומדת בחצר האחורית. בפירוש, סמכתי על רני שיעשה לי את העבודה בעיניים עצומות. אם בעלי מקצוע אחרים שעבדו אצלי אותו זמן בבית הייתי כל דקה צריך לבדוק ולעמוד להם על הראש. עם רני לא נתקלתי בסיטואציות האלו. למעט החלטות שלקחנו ביחד לגבי עיצוב של הפרגולה, סוג עץ וצבע - כל השאר סמכתי על רני שיעשה לבד, כי ידעתי שהוא יודע הכי טוב.
אני חייב להגיד לך בהזדמנות זאת, רני, שמאז שעשית לנו את הפרגולה בחצר אנחנו נהנים ממנה בלי סוף. אנחנו יושבים מתחתיה, אוכלים בה ארוחות צהריים וערב, התקנתי בה ערסל, כדי שהילדים יוכלו לשחק וליהנות. הפרגולה גם מאד יפה וגם שימושית. היא משמשת עבור המשפחה שלנו עכשיו כחדר לכל דבר. אנחנו מרוצים מהתוצאה, ומרוצים גם שבחרנו בך לביצוע של העבודה.

 

 

 

 

 

עידן ברנשטיין מתן

תיאור ההמלצה:
מאד ממליץ על רני מ"כפיים עבודות עץ". דבר ראשון כי הוא איש מאד לבבי וסימפטי, פשוט כייף גדול לשמוע ולעבוד איתו. דבר שני כי הוא תותח על ברמה המקצועית. רני, עשה לנו פרגולה יפהפיה בחצר של הבית. הפרגולה, מאז שהוקמה, סוחטת מכל האנשים שבאים אלינו לבקר, הרבה מאד מחמאות, וגם אנחנו זוכים ליהנות ממנה כבר כמה חודשים על בסיס קבוע של יום-יום.
הקשר שלנו עם רני, החל בגלל שהוא גר יחסית קרוב אלינו. אנחנו תושבי מתן וגם הוא, כך שעוד לפני שהזמנו אותו, עוד בשלב של הבירורים, יצא לנו לראות עבודות קודמות שלו (ומאד יפות חשוב לציין) אצל כל מיני אנשים. בנוסף - גם שמענו עליו "ים" של ביקורות טובות והמלצות. החלטנו בסוף ללכת עליו - גם בגלל המחיר האטרקטיבי שרני הציע, גם כי הוא עשה רושם של איש אמין וטוב, ובעיקר אבל בגלל שהעדפנו ללכת על מישהו שגר באמת קרוב.
הפרגולה שרני עשה היא לא פרגולה סטנדרטית. מדובר בפרגולה שבנויה בצורת האות "ר". יש חלק אחד שמכסה את המעבר שבין הפאטיו לסלון, ובמאונך לו יש עוד חלק נוסף של פרגולה. עוד דבר שמאפיין את הפרגולה, זה עמודים יחסית עבים שבחרנו להשתמש בהם עבור קורות תומכות.
רני בעיקרון לקח לנו כסף רק על עבודת ההתקנה. את חומר הגלם כלומר העצים, החלטנו אנחנו לרכוש באופן עצמאי. אגב גם כאן, למרות שרני לא עשה על כך שום רווח - הוא עזר לנו מאד, בכך שהמליץ לנו איזה סוג עצים כדאי שנקנה והמליץ לנו גם על איפה אפשר לקנות.
רני ישב איתנו ותיכנן הכל מאל"ף עד ת"ו. בהתחלה הייתה לנו בכלל מחשבה לעשות את הפרגולה בכמה גבהים, אבל הוא הסביר לנו שעדיף לרדת מהרעיון הזה, גם כי זה לא יצא כזה יפה וגם כי ברמה הפרקטית - עדיף לנו שלא.
הפרגולה שרני התקין היא בגודל של 50 מ"ר בסה"כ. רני היה מצוין מכל הבחינות. הוא עמד בזמנים. העבודה לקחה לו יומיים וחצי בסה"כ, הוא עבד אינטנסיבי, ולמרות שגם היו לו באמצע כל מיני אילוצים מסיבות אישיות, זה לא עיכב אותו והוא לחלוטין עמד בכל ההתחיבויות.
מאד ממליץ עליו. אני חושב שגם כבעל מקצוע וגם כאדם - רני הוא איש נהדר. עוד יתרון שיש לו על פני אנשים שיצא לי לפגוש זה הראיה האומנותית הרחבה שלו, החוש האסתטי שהוא מביא איתו למקצוע, והיכולת להגדיל ראש! פרגולה שכזאת זה לא סיפור זול - סדר גודל של כמעט 15 אלף שקל, אבל באמת שאנחנו נהנים מאד מן התוצאה, וההשקעה ברני פשוט הייתה שווה כל גרוש!

בתודה,
עידן ברנשטיין

 

 

 

ירון שטינברג –בחן

 

רני פשוט איש מקסים! רגוע, טוב לב, אדיב, והכי חשוב אמן בעבודתו.
כשביקשנו להתקין דק דקורטיבי אצלנו בחצר, ופנינו גם אליו בין היתר - הוא היה מאד מסביר פנים. ישב איתנו, הסביר, פירט, המליץ לנו מה יותר כדאי ומה פחות. לבסוף הלכנו על הפתרון של שימוש בעץ אורן לבנייה של הדק - האלטרנטיבה המעט יותר זולה לעומת עץ איפאה שיצא לנו קצת יקר.
את מלאכת העבודה רני עשה בצורה יוצאת מן הכלל. לאחר תכנון המבנה, ולקיחת המדידות - נעשתה גם עבודת ההתקנה. הוא הגיע מוקדם בבוקר כפי שהתחייב, עשה כל מה שצריך, וסיים את כל העבודה אפילו לפני הזמן (התחייב ליומיים עבודה, סיים תוך יום וקצת).
ההתקנה עדיין יחסית טריה, ועוד לא עברנו איתה חורף וגשמים, אבל אנחנו מאמינים שיהיה בסדר. רני נתן לנו טיפים איך לשמר ולתחזק את הדק כדי שימשיך ויראה יפה. בנוסף, גם נתן התחייבות מצידו שאם משהו אינו כשורה - הוא יבוא במיידי ויתקן.
אני מאד ממליץ!

 

 

אודי דור בינימיה

שלום, שמי אודי, תושב בנימינה ואל רני הגעתי דרך האתר בעקבות כל כך הרבה המלצות החמות... אליהן כיום גם אני מצטרף. רני בנה אצלנו בגינה דק, פרגולה (די מסובכת) ומחסן שאותו החלטנו לבנות תוך כדי העבודה לאחר שהכרנו את רני ואת אופי עבודתו.
רני ביקר בשטח לפני העבודה (לצורך התייעצות והצעת מחיר), נתן את המלצותיו המקצועיות ונתן הצעת מחיר שלהפתעתנו הטובה (בהשוואה לניסיון עם בעלי מקצוע רבים) נותרה זהה גם בתום העבודה.
רני הגיע מוקדם בבוקר (בשעה שנקבעה) עם צוות נעים ואיכותי, הם עבדו בשקט, בצורה איכותית ומקצועית, ובכל סוף יום השאירו את המקום נקי ומסודר. העבודה יצאה מקסים, עם שימת דגש גם על הפרטים והגימורים הקטנים. כפי שצוין גם המחיר היה כפי שסוכם מראש (ובהחלט הוגן).

אנחנו בוודאי נשמח להשתמש שוב בשירותיו של רני בעתיד, וממליצים עליו בחום !

בכבוד רב,
אודי.

 

 

 

טל עוז כפר יונה

לאחר חיפושים רבים של בעל מקצוע - הגעתי אל רני מ"כפיים" לצורך הקמה של פרגולה גדולה במרפסת בגודל 40 מטר. רני הקים את הפרגולה במהירות ומקצועיות כאשר התוצאה הסופית עלתה הרבה ומעבר לכל הציפיות. גם השירות שניתן לי היה מצויין ואני ממליץ עליו בחום.
רני בנה לי את הפרגולה מכמה סוגים של עצים. העמודים האנכיים ששימשו כקורות תומכות היו מעץ גושני, הקורות האופקיות שמשמשות את התשתית לקירוי היו מעץ רגיל, כשמעליהם הוא שילב לי גם ענפים עבים מעץ במבוק, וגם יריעה נוספת מחומר פלאסטי עמיד נגד גשם.
דיברתי עם כמה בעלי מקצוע לפני שהגעתי לרני - במסגרת בירורי שוק שעשיתי. אהבתי את האתר אינטרנט של רני, את הדברים הטובים שנכתבו עליו וגם את התמונות של העבודות המאד יפות שהוא עושה. קבעתי איתו פגישה, גם כדי לראות במו עיניי עבודה שלו שהייתה באמצע תהליך (פרגולה אצל לקוח שהוא בדיוק עבד עליה) ומהר מאד קיבלתי החלטה שהוא זה שיבנה לי את הפרגולה.
הרבה מאד בעלי מקצוע שדיברתי איתם, התחייבו לי שפרגולה מהסוג שרציתי תעלה לי לפחות בשבוע עבודה. רני התחייב לי לשלושה ימי עבודה בלבד, ואפילו הספיק לסיים אותה לפני - תוך יומיים וחצי.
גם ההתנהלות שלו מבחינת עבודה - גרמה לי להבין שיש לי כאן עסק עם מישהו מקצועי, ולא עם אחד שזאת הפרגולה הראשונה שלו. רני משרה אווירה סובלנית, מאד מאד רגוע, יסודי בעבודתו, ומקפיד מאד על הפרטים הכי קטנים.
התוצאה יצאה פשוט מושלמת. הפרגולה מדהימה, וכל מי שמגיע אלינו הבייתה מאד מתרשם ושואל מי הבעל מקצוע שעשה (כמובן שאנחנו ישר אומרים שזה רני וממליצים עליו).
לי הייתה חוויית שירות איתו שהייתה פשוט תענוג, ואני ממליץ בחום לכל אחד - לנסות את רני מ"כפיים".

בתודה מראש,
טל - מכפר יונה

 

 

 

 

פנינה אלמר - בחן

רני יצר אצלנו שני משטחי דק ופרגולה ואנו מרוצים מאוד מהתוצאה, חוויית ההקמה עם רני היתה קסומה, הכל התנהל ברוגע, בשקט בדיקנות בתוך סביבת עבודה נעימה, כשבסוף כל יום עבודה הכל סודר ונוקה וכל זה נעשה בנינוחות ושקט. התכנון נעשה מראש וקיבלנו מרני את כל המידע שהיינו זקוקים לו לשם קבלת החלטה, המחיר שנסגר בתחילה היה המחיר גם בסוף העבודה ולפי דעתי המחירים אטרקטיביים לאחר השוואה. רני מומלץ בחום .

 

 

 

מיכה רעננה

רני ביצע אצלנו בחצר עבודה מאד יפה של בניית דק מעץ איפאה. בנוסף - בנה גם פינת נוי מאד יפה - גם גן מעץ (מעין מיני פרגולה, בגובה של שני מטר) לקישוט של הגינה, שעליה שילבנו צמחית נוי, שיחים ותאורה.
הכל יצא באמת מאד יפה. רני התגלה כבחור עשר מכל הבחינות - ברמת העבודה, ברמת הנחמדות שלו בתור בן-אדם, ובעיקר ברמה המקצועית.
הרעיון לבנות את אותה פינת נוי - היה רעיון כולו של רני. כשישבנו ביחד איתו לתכנן את הגינה ואיך המראה הסופי של הדק יראה - הוא העלה את הרעיון של לבנות באותה ההזדמנות גם את אותה פרגולת נוי. אנחנו זרמנו ביחד איתו, ולשמחתנו זה התגלה בסופו של דבר כהחלטה נבונה ביותר - כי באמת שיצא ממש ממש יפה!
כמו שאמרתי - הוא איש מקצוע אמיתי, איש עבודה. תוסיפו לזה גם את הנחמדות שלו ואת הסימפטיות שהוא מקרין, ותקבלו איש שבאמת (מכל הלב אני אומר) - פשוט כיף לעבוד איתו, ועוד יותר כיף לשמוע את הרעיונות שלו ואת ההתלהבות שלו שיש לו ממה שהוא עושה...
הוא עמד בכבוד בלוחות זמנים - את הבניה של הדק (היחסית גדול) - סיים תוך בערך משהו כמו שלושה ימי עבודה (שבהם עבד רק הוא לבד ללא עזרה וללא פועלים). את הבנייה של הפרגולה - סיים תוך עוד יום עבודה אחר נוסף. המחירים גם כן היו כפי שסיכמנו וכפי שהוא הבטיח.
לסיכום - אין לי תלונות. הכל יצא באמת לשביעות רצוני המלאה. עכשיו משהגינה מסודרת, והכל כבר גמור - אנחנו נהנים מאד לשבת בה, להנות מהפירות, וגם זוכים לקבל עליה הרבה מאד מחמאות.

 

 

אורי לאוגומר- כפר מונש

אל רני מ"כפיים יצירה בעץ" - הגעתי דרך האתר כשחיפשתי בעל מקצוע טוב לצורך תיקון גג רעפים מסוג "שינגלס" אצלי בבית.
רעפי שינגלס - הם רעפים שדומים בצורתם לרעפי חרס הסטנדרטיים. באמריקה מאד מקובל להשתמש בהם... פה קצת פחות... לכן לא כל הבעלי מקצוע כאן בארץ מתמצאים בתחום ומוכנים לעשות את העבודה. מדובר בעצם ברעפים שהם בעלי כושר איטום יותר גבוה (בגלל שבחציים הם עשויים מיריעות זפת בשילוב עם פייברגלס), ניתן להגיע איתם על הגג לזוויות קהות יותר מאשר עם רעפים סטנדרטיים רגילים, הם מחזיקים יותר מעמד, והם גם מגיעים במגוון רחב של צבעים וגוונים.
לאחר שיחות שניהלתי עם מספר בעלי מקצוע - בהם נאמר לי שהם לא מתעסקים בעבודות שקשורות לסוג הזה של הרעפים - הגעתי לרני. רני אמר לי שהוא מכיר טוב את התחום, ואפילו למשפחה שלו באמריקה יש מפעל ליצור אריחים מהסוג הזה ממש. הוא נשמע ממש רציני ומבין עניין בטלפון, כך שההחלטה להזמין אותו, כבר הייתה ברורה לי לגמרי.
העבודה המדוברת הייתה תיקון של חלק מהגג שהיה לקוי (בעל מקצוע קודם, שתיקן את הגג - עשה פשוט עבודה לא טובה - מה שגרם לנזילה של מים). בהתחלה רני הגיע לראות את העבודה, ולתת לי הצעת מחיר. עשינו תיאום ציפיות. הוא נתן לי הצעת מחיר, והתחייב לבצע את העבודה תוך יומיים. ייאמר לזכותו שהוא עמד במילה שלו כמו גבר, ולא רק שסיים את העבודה בזמן, אלא גם עשה עבודה מעולה ומקצועית ביותר, ואפילו דאג לנקות אחריו ולפנות את כל הלכלוך והבלגאן שנוצר - פשוט להוריד בפניו את הכובע!!
על העבודה שילמתי לו בערך כ - 3,000 שקלים. אני חיב לאמר שלמרות שבהתחלה היו לי קצת חששות להזמין בעל מקצוע שאיני מכיר - הופתעתי ממש לטובה - גם מרני וגם מהאתר. עכשיו משגיליתי את האתר, אני בטוח אשתמש בו שוב, כשאזדקק לבעלי מקצוע נוספים!!
המון תודות לך רני - בהחלט הרשמת אותי לטובה!!

בברכה,
אורי לאוגומר

 

 

אודי רז ראש עיין

לאחר שדיברתי עם כמה וכמה נגרים ובעלי מלאכה בתחום העץ - החלטתי ללכת על רני מ"כפיים עבודות עץ" כיוון שהוא עשה עליי את הרושם הכי מקצועי והכי טוב.
אומנם הוא לא היה הבעל מקצוע הכי זול שפניתי אליו, אבל הוא ללא ספק עשה מלאכה מצויינת, והותיר אותי מאד מרוצה.
אחד הדברים שבאמת אני הכי הערכתי אצלו, ובגלל זה גם בחרתי לרשום עליו את ההמלצה הזו, היא העובדה שהוא מאד יסודי בעבודה שלו, וחשוב לו שהלקוח שלו יהיה מעורב ומעורה בכל השלבים של העבודה החל מהשלב ההתחלתי ביותר, ועד לשלב הסופי.
הוא לא אחד כזה שממהר רק לגמור את העבודה שלו וללכת הביתה... הוא באמת ישב והסביר לי על כל סוגי העץ (כך שנוכל להתאים את סוג העץ לדק שרציתי לבנות, בהתאם לצרכים ולרצונות שלי), הסביר לי על היתרונות והחסרונות של כל סוג עץ, איך הוא מבצע את ההקמה של הדק, איך הוא בונה את התשתית, כמה זמן יקח לו כל הפרויקט וכיו"ב.
התוצאה כאמור - דק מעץ אורן בשילוב של מחסן מעץ תואם אצלי בגינה. יצא מאד יפה!! אמנם העבודה נעשתה לא מזמן, אבל כבר קיבלתי מאנשים המון מחמאות על הדק החדש...
ממליץ עליו בחום :-)

 

 

 

 

מאיר שירת = פרדסיה

שלום, שמי מאיר, אני תושב פרדסיה, ורציתי להמליץ על רני פונדק מחברת "כפיים" שביצע אצלי לא מזמן התקנה של פרגולה ודק מעץ אורן בחצר, ועשה באמת יופי של עבודה!!
אל רני הגעתי בצורה אקראית, במסגרת בירורים שעשיתי באינטרנט על חברות לעבודות עץ ומתקיני פרגולות למיניהם. במקרה יצא לי להיתקל באתר אינטרנט של רני - התרשמתי גם מהתמונות של העבודות היפות שלו באתר, וגם מהמחירים היחסית זולים שהוא לוקח, ולכן החלטתי שאני מעונין בו שיבצע אצלי את ההתקנה בחצר.
אני במקצועי פסיכותרפיסט, ובאתר של רני יש גם קצת אינפורמציה על כך שהוא מעביר סדנאות לעבודות עץ, ומטפל בילידים בעזרת אומנות. עקב כך, נוצרה ביננו כמעט באופן מיידי גם כימיה טובה, ואינטראקציה - וזה בכלל מה שגרם לי באופן מוחלט לרצות באמת שהוא בסופו של דבר יעבוד אצלי.
גיליתי בן-אדם ברוך כשרונות, אמן, בעל חוש אסתטי וטביעת עין שאין אצל הרבה בעלי מקצוע. דאג לשלב את הצורה וההתקנה של הפרגולה והדק, כך שיתאימו באופן מושלם לעיצוב הגינה שלנו. כמו שאמרתי גם במחירים, הוא היה ללא ספק בין הזולים, אם לא הכי זול שנתקלתי. אני ממליץ עליו מכל הלב - עשה פשוט עבודה מופלאה, ולמי שלא מאמין, מוזמן לבקר אצלנו ולראות את התוצאות!!

בכבוד רב,
מאיר מפרדסיה

 

 

רותי ומאיר אזור- מתן

שמי רותי, אני תושבת הישוב מתן, ואל רני הגעתי דרך האתר אינטרנט המקומי של הישוב שלנו, שגם בו יש מדריך של בעלי מקצוע מקומיים. בעיקרון, העדפתי לפנות למישהו שיהיה מהישוב שלנו, ולא למישהו זר שאני לא מכירה, ומכיוון שרני ענה על הקריטריונים האלו וגם קראתי עליו המון המלצות טובות באתר (גם כמה מכרים נוספים מהישוב שלי המליצו לי עליו בחום) - החלטתי באמת בסוף לפנות אליו.
רני עשה אצלנו בחצר עבודה מאד יפה של פרגולה מעץ רב שכבתי, בתוספת של קירוי מבמבוק. כהוכחה לעבודה הכל-כך מעולה שעשה אצלנו, המלצתי עליו גם לחברים, שגם אצלם ביצע לא מזמן בנייה של פרגולה בחצר (וגם הם מאד התרשמו ממנו לטובה).

עובד מהיר, עובד יפה - מאד ממליצה!!

 

 

היידי פלסר- ניצי עוז

רני הוא איש מדהים, ונעים הליכות, הגעתי אליו אמנם בצורה אקראית, אבל החוויית שירות שהיתה לי ממנו היתה לי ללא ספק בין הטובות, אם לא הטובה ביותר מבין כל הבעלי מקצוע שעבדתי איתם (ואני חייבת לציין שנתקלתי בהמון בעלי מקצוע, כי בזמנו הייתי בתהליך בנייה של בית חדש, כך שהייתי בקשר עם המון).
בהתחלה היתה לי ולרני שיחה מקדימה, הסברתי לו בערך מה אני רוצה, והוא נתן לי בטלפון קצת מידע עליו, על הפרוייקטים שהוא עושה, עבודות שביצע, ואפילו נתן לי רשימה של לקוחות מומלצים שלו, על מנת שאוכל לדבר איתם ולהתרשם באופן אישי מהעבודות שלו. לאחר מכן היתה לנו פגישה נוספת, בנוכחות האדריכלית שתיכננה לנו את הבית, שבמהלכה גם עשינו תאום ציפיות והחלטנו על איזה סוג ודוגמא של פרגולה אנחנו הולכים, ובשלב האחרון - שלב ביצוע העבודה, רני גם בנה את הפרגולה, ועשה עבודה ממש יפה!!
הוא היה פשוט פרפקט מכל הבחינות - ממש עשה עבודה לתפארת. היה מדובר בפרגולה יחסית גדולה מעץ גושני בגודל של 20 מ"ר, אבל הוא הספיק להתקין אותה ולסיים את הכל בזמן!!
קיבלנו על הפרגולה המון מחמאות, ואני גם חייבת לציין שמבחינת המחירים שלקח מאיתנו, היה ללא ספק בין הזולים!!
אני ממליצה עליו בחום - איש מקצוע מדהים, שעומד במילה ובהתחייבות שלו, וגם עושה עבודה של אמן!!

כל הכבוד :-)